UNIE RODIČŮ

dne 11.06.2015 vznikl spolek Unie rodičů při ZŠ a MŠ Ostrava-Nová Bělá, z.s., se sídlem Mitrovická 75/389, 724 00 Ostrava - Nová Bělá. Zapsáno v rejstříkovém spolku u Krajského soudu v Ostravě, kde nám bylo přiděleno IČ 04104374.

Spojili jsme dohromady unii školy a školky, ale každý hospodaří s vlastními finančními prostředky. Což znamená, že pro školu nejsou čerpány finance, které patří školce a naopak. Jednou ročně si podáváme na Obecní úřad v Nové Bělé žádost o dotaci, která nám zatím vždy byla přidělena. Tato částka není nikterak vysoká, ale pomůže.

Proto se obracím na vás rodiče s malou prosbou či žádostí. Pokud by někdo z vás měl možnost dát do školky, popř. školy nějaké firemní, reklamní dárečky (pro děti pastelky, omalovánky, pexesa aj.), budeme velmi rádi. Samozřejmě, pokud někdo z vás může nabídnout i menší finanční částku, budeme taky rádi. Můžeme pak dětem zaplatit o něco víc, než dosud. Mohli bychom např. pro děti vymyslet jinou zábavu na dětský den, než jsou „jen“ soutěže.  Za vaší podporu dětí vám předem děkuji.

UNIE RODIČŮ PŘI ZŠ A MŠ OSTRAVA - NOVÁ BĚLÁ, z.s.

Mitrovická 75/389, Nová Bělá

724 00 OSTRAVA IČ: 041 04 374