UNIE RODIČŮ

Dne 11.06.2015 vznikl spolek Unie rodičů při ZŠ a MŠ Ostrava-Nová Bělá, z. s., se sídlem Mitrovická 75/389, 724 00 Ostrava - Nová Bělá. Zapsáno v rejstříkovém spolku u Krajského soudu v Ostravě, IČ: 04104374.

Spojili jsme dohromady unii školy a školky, ale každý hospodaří s vlastními finančními prostředky. Což znamená, že pro školu nejsou čerpány finance, které patří školce a naopak. Jednou ročně si podáváme na Obecní úřad v Nové Bělé žádost o dotaci, která nám zatím vždy byla přidělena. Tato částka není nikterak vysoká, ale pomůže.

Proto se obracím na Vás rodiče s malou prosbou či žádostí. Pokud by někdo z Vás měl možnost dát do školky, popř. školy nějaké firemní, reklamní dárečky (pro děti pastelky, omalovánky, pexesa aj.), budeme velmi rádi. Samozřejmě, pokud někdo z Vás může nabídnout i menší finanční částku, budeme taky rádi. Můžeme pak dětem zaplatit o něco víc, než dosud. Mohli bychom např. pro děti vymyslet jinou zábavu na dětský den, než jsou "jen" soutěže. Za Vaší podporu dětí Vám předem děkuji.

Monika Vantuchová, předseda spolku

Unie rodičů při ZŠ a MŠ Ostrava - Nová Bělá, z. s.

Mitrovická 75/389, Nová Bělá, 724 00 Ostrava

Spisová značka: L 14343 vedená u Krajského soudu v Ostravě