FOTOGALERIE

Další fotky najdete ZDE :-)


Hudební program Za Oponou 


Návštěva zakrslého králíčka Huga :) 

Divadlo Šamšula - Dva klauni ve škole 


Lyžařský kurz 

HALLOWEENSKÁ STEZKA 

Ve středu 25. 10. 2023 naši školku navštívila strašidla. Pro děti ze všech tříd byla připravena Halloweenská stezka s úkoly. 

Vodící pes 

V úterý 3.10. dopoledne nás navštívil nevidomý muž se svým vodícím psem Amy. Dozvěděli jsme se, jak zvládá běžné denní činnosti, jak takovému člověku pomoci na ulici, i to jak pes na svého pána, ale i ostatní lidi v okolí reaguje. Moc děkujeme za naučnou přednášku.


Léto na zahradě 


Dětský den 

1.6. jsme dopoledne na školní zahradě oslavili Den dětí. Pro děti bylo připraveno osm stanovišť, na kterých plnily úkoly. Za splněný úkol dostaly razítka, a za ty si pak vysloužily odměnu. Počasí nám přálo,a tak jsme si užili hezký sváteční den.

Coco - Liška obecná 

Návštěva ochočené Lišky obecné v edukačním programu pro děti všech oddělení.

Divadlo v MŠ 

V úterý 25.4. nás navštívilo divadlo Šamšula s představením "O slepičce a kohoutkovi"

Lyžák


Karneval třídy Žabičky a Motýlci


Sněhuláček panáček 


Vánoční psí sbírka

V naší školičce proběhla charitativní akce pro psí útulek v Sedlištích. Velmi nás potěšilo, jaký úspěch měla tato sbírka a kolik dětí a rodičů se zapojilo. Vybralo se spousta krmiv a potřeb pro psy.

Chceme Vám všem tímto poděkovat za příspěvky a také za to, že i v této nelehké době jsme nezanevřeli nad němými tvářemi a společně jsme pomohli.


Vánoční vystoupení folklórního kroužku


První zimní radovánky


Mikuláš ve školce

Dneska nás ve školce navštívil Vánoční skřítek. Popovídal si s dětmi o vánočních tradicích, společně si zazpívali a zatančili a nakonec přišel i Mikuláš s Andělem a Čertem. Děti slíbily, že budou hodné a tak dostaly všechny balíček s dobrotami.  


Divadlo Smíšek - Pekelně rohatá pohádka (23. 11.)