TŘÍDA MOTÝLCI

O Vaše děti pečuje a vzdělává je paní učitelka Kamila Bílková, paní učitelka Martina Adámková

Telefonní kontakt pro omluvu dětí: 702 129 603

e-mail: oranzova@msnovabela.cz

Vánoční nadílka

Zvonění zvonečku se rozlehlo po třídě a všem dětem se rázem rozzářila očička. Nadílka byla bohatá a děti s velkou radostí objevovaly nové hračky. Tento den jsme završili svátečním obědem a ochutnávkou cukroví.
Všem dětem a rodičům přejeme krásné vánoční svátky plné pohody a radosti a do Nového roku jen to nejlepší.

Vánoční tvoření s rodiči

Děkujeme všem rodičům, že za námi přišli a pomohli nám navodit už atmosféru vánoc. Všechny děti odcházely s krásnými výrobky a možná i dárky pro své blízké.

Prosincová canisterapie

Listopadové oslavy narozenin

Tento měsíc byl na oslavy bohatý. Narozeninky ve školce oslavila Anetka, Mikulášek, Nelinka a Štěpánek.

Halloweenský rej

Den zdraví

Tento týden si s dětmi povídáme o našem zdraví, co nám prospívá a co nám škodí. A u této příležitosti nás navštívily zdravotní sestřičky z nemocnice, které dětem vysvětlily a ukázaly, co všechno je může potkat u pana doktora/ paní doktory a že se ničeho nemusejí bát.

Dlabání dýní

Jak Motýlci pekli.

Sladká vůně se linula celou školkou. Děti ze třídy Motýlku dnes s paní učitelkou Martinkou pekly jablečné šátečky. Děti se práce vůbec nebály. Vytáhli si rukávky a sami si jablíčka očistili, nakrájeli a naplnili těsto.  Netradiční práce je velmi bavila a za odměnu si své šátečky dali jako dezert po obědě.

Letošní první CANISTERAPIE

Tobík už má 4 roky !!!

Lili má 4. narozeniny!

Rok se s rokem sešel a Lilinka oslavila 4. narozeniny. S maminkou doma připravila pro děti lehký piškotový dort s mascarpone, zdobený malinami. Děkujeme rodičům za pohoštění pro celou třídu.

Slavíme a malujeme

Eliška je o rok starší!!! Konala se další oslava narozenin v naší třídě. Přálo se a hodovalo, ale především se i malovalo. Děkujeme rodičům za sádrové odlitky, které si děti mohly nazdobit fixy, či temperovými barvami. Děti si dopoledne užily a z dárečku měly velkou radost.

Největší přátelství vznikají ve školce...

Ninuška slaví 4. narozeniny

Děkujeme rodičům za sladké pohoštění pro celou třídu. Děti si pochutnaly a zároveň to bylo pro ně příjemné zpestření začátku nového školního roku.