TŘÍDA MOTÝLCI

O Vaše děti pečuje a vzdělává je paní učitelka Kamila Bílková, paní učitelka Martina Adámková

Telefonní kontakt pro omluvu dětí: 702 129 603

e-mail: oranzova@msnovabela.cz

Lili má 4. narozeniny!

Rok se s rokem sešel a Lilinka oslavila 4. narozeniny. S maminkou doma připravila pro děti lehký piškotový dort s mascarpone, zdobený malinami. Děkujeme rodičům za pohoštění pro celou třídu.

Slavíme a malujeme

Eliška je o rok starší!!! Konala se další oslava narozenin v naší třídě. Přálo se a hodovalo, ale především se i malovalo. Děkujeme rodičům za sádrové odlitky, které si děti mohly nazdobit fixy, či temperovými barvami. Děti si dopoledne užily a z dárečku měly velkou radost.

Největší přátelství vznikají ve školce...

Ninuška slaví 4. narozeniny

Děkujeme rodičům za sladké pohoštění pro celou třídu. Děti si pochutnaly a zároveň to bylo pro ně příjemné zpestření začátku nového školního roku.