TŘÍDA SLUNÍČKA

O Vaše děti pečuje a vzdělává je paní učitelka Iva Plačková a paní učitelka Bc. Markéta Mihalová

Telefonní kontakt pro omluvu dětí: 725 573 999

e-mail: zluta@msnovabela.cz

Školní rok 2022/23

Maruška slaví 4. narozeniny - vše nejlepší

Míša slaví 4. narozeniny - blahopřejeme

Canisterapie podruhé

Ve středu 7. 12.  nás opět navštívil asistenční pes Berky.

Vánoční tvoření

Odpoledne, na svátek Mikuláše, proběhlo v naší třídě vánoční tvoření s rodiči. Společně se svými dětmi si mohli vyrobit tři různé výrobky a odnést si je domů. Děkujeme za účast a na jaře se opět sejdeme.

Viktorka slaví narozeniny a my přejeme vše nejlepší

Uspávání broučků (28. 11.)

Beseda se zdravotními sestrami

Dnes, 2. 11., nás ve školce navštívily zdravotní sestry z nemocnice Frýdek - Místek. Dětem ukázaly a názorně předvedly některé pomůcky, se kterými se děti mohou setkat při návštěvě lékaře. Také jim vysvětlily jak probíhá kontrola u lékaře, jak to vypadá v nemocnici a v sanitce, a že se vlastně nemají čeho bát. Děti si aktivně měřily navzájem krevní tlak, poslechly srdíčko stetoskopem a některé dokonce mohly "vzít krev" sestrám.

Letošní první CANISTERAPIE

Jablíčkový den (6. října)

Ve čtvrtek jsme si  s dětmi udělali jablíčkový den. Podávalo se jablkové pyré, ochutnávka několika druhů jablíček a hádání druhů ovoce naslepo. Jako nápoj jsme dětem připravili pečený čaj z jablek.

Vítáme podzimní čas

Naše značky - vyrábíme tašky na výkresy

Děti na začátku Září vybarvovali své značky, které pak lepily na papírové tašky. Ty budou po celý rok dětem sloužit jako úschovna na výkresy a na konci školního roku si pak tašku i s výkresy odnesou domů.

Dnes měl svátek Matouš

Školní rok 2021/22