VZKAZY

Vaše zprávy, připomínky, náměty a jiné...

Poděkování žabičkám

Datum: 20.12.2016 | Vložil: Šeděnkovi

Děkujeme za nádherné vánoční přání, které jste s dětmi vytvořily. Zároveň děkujeme za celkovou Vaši práci. Jste kreativní, pracovité a milé. Ondrášek chodí rád do školky a hodně se toho učí. Stejné to bylo i u starší dcery Markétky. Přejeme vám pokojné vánoce a hodně sil v Novém roce. Šeděnkovi

Re: Poděkování žabičkám

Datum: 28.12.2016 | Vložil: Iva

Děkujeme :-)

Poděkování

Datum: 20.06.2016 | Vložil: Šindeloví

Dobrý den,
vzhledem k tomu, že bohužel již dcera nebude moci příští rok nadále navštěvovat Vaši školku, chtěla bych celému Vašemu kolektivu tímto poděkovat. Školka je nádherná, paní učitelky úžasné, hodné a vždy se snažíc vyjít vstříc a protože si musíme hlídat potravinové alergie, tak stravování jednoduše dokonalé. Moc bych si přála, kdyby takové stravování mohlo být ve více školních zařízení.
Tímto děkujeme za celý školní rok.

Re: Poděkování

Datum: 20.06.2016 | Vložil: Iva

Milá rodino Šindelová,
bylo nám potěšením věnovat se Vaší Viktorce a spolupracovat s Vámi :-). Děkujeme za pochvalu, vážíme si toho. Pro další školní léta přejeme Viktorce příjemně strávené chvíle v kolektivu dětí a p.učitelek. Vám milí rodičové, ať máte radost ze svých dětí.
Zdraví kolektiv MŠ

Přidat nový příspěvek