INFORMACE OD KHS OSTRAVA - aktualizováno

12.11.2021 11:19

Vážení rodiče,

dnes v dopoledních hodinách nás opět kontaktovala KHS Ostrava a Vás už během dneška budou také kontaktovat (pravděpodobně pomocí sms). Vy budete postupovat podle pokynů v sms, kdy přes webové stránky vyplníte formulář  sebetrasování. Vše Vás automaticky navede. 

Ze zkušenosti víme, že eŽádanku na PCR test je rychlejší vyřešit s dětským lékařem, kterého musíte o karanténě také informovat. 

  • Děti mají karanténu nastavenou nejdéle do 23.11.2021 včetně (ty co byly s pozitivně testovaným v kontaktu naposledy 9.11.) s možností ukončení dříve, pokud absolvují PCR test s negativním výsledkem.

  • Pokud Vaše dítě absolvuje PCR test s negativním výsledkem do 16.11. (nejdříve však 14.11.), tak může ukončit karanténu nejdříve k datu 17.11. a 18.11. může nastoupit do MŠ. Poté postupně pokud budou děti absolvovat PCR test s negativním výsledkem, tak mohou ukončit karanténu dříve než 23.11. (následující den po potvrzení negativního výsledku PCR testu).

Podmínkou pro nastoupení dítěte před 24.11. je zaslání paní ředitelce na tel: 725 580 253 nebo e-mail: reditelka@msnovabela.cz potvrzení s negativním výsledkem PCR testu a datem odběru vzorku. 

 

Ještě jednou mi dovolte Vám poděkovat, za kladnou spolupráci v tomto nelehkém období.

 

Kateřina Petříková

ředitelka MŠ