COVID

INFORMACE K PRVOZU MŠ od pondělí 10. 5. 2021

• mateřská škola bude otevřena od pondělí 10. 5. 2021 pro všechny děti bez povinnosti jejich testování

• děti nemusí nosit ochranný prostředek nosu a úst po celou dobu pobytu v mateřské škole

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 10. KVĚTNA 2021

********************

Informace ke STRAVOVÁNÍ od 10. 5. 2021

• strava bude automaticky přihlášena všem dětem

• pokud Vaše dítě do MŠ od 10. 5. 2021 nenastoupí, postupujte pro odhlášení stravy takto

1. na pondělí 10. 5 . 2021 pošlete sms na tel. č.  725 573 991 nejpozději do pondělí 10. 5. 2021 do 07:30 hod.

2. na ostatní dny tj. 11. 5. 2021 - 31. 5. 2021 musíte odhlášení provést přes portál estrava viz info ZDE

********************

Informace ke ŠKOLNÉMU na měsíc KVĚTEN 2021 ZDE

ve čtvrtek 06.05.2021 testování dětí neproběhne, od 03.05.2021 dle nařízení vlády ČR je testování dětí jen 1x týdně.

Informace k provozu MŠ od 12. 4. 2021

Testování dětí

Návod k testování

www.youtube.com/watch?v=BmDnd140UH4

Hygienická pravidla MŠ NOVÁ BĚLÁ

Strava na měsíc duben 2021 bude dětem automaticky přihlášena.

UZAVŘENÍ MŠ od 1. 3. 2021

_________________________________________________________

na základě Usnesení vlády ČR ze dne 26. února 2021 č. 200, o přijetí krizového opatření bude naše mateřská škola od 1. 3. 2021 do 9. 5. 2021 uzavřena. Na našich webových stránkách sledujte aktuální informace k situaci. Úplata za vzdělávání bude poměrně ponížena podle délky přerušeného provozu.

Více informací se dozvíte webových stránkách MŠMT nebo ZDE.

Inforamce k provozu škol a školských zařízení od 10. května 2021

Informace k provozu škol a školských zařízení od 03. května 2021

Informace k provozu škol a školských zařízení od 26. dubna 2021

Informace k provozu škol a školských zařízení od 12. dubna 2021

Informace k provozu škol a školských zařízení od 29. března 2021

Informace k provozu škol a školských zařízení od 23. března 2021

Informace k provozu škol a školských zařízení od 27. února 2021

Přeji Vám pevné zdraví i nervy a budu se těšit na brzké shledání.

Za celý kolektiv, Kateřina Petříková

Poděkování rodičům

Mnohokrát děkujeme rodičům za spolupráci při distančním vzdělávání a nezbytnou pomoc při plnění úkolů a aktivit s vašimi dětmi.

Třída Motýlci

Dobrý den, moje milé děti a vážení rodiče! V záložce Motýlci - "Zaháníme nudu" jsem Vám také nechala vzkaz.

Vaše paní učitelka Kačka

Třída Žabky

Milé děti a vážení rodiče, v záložce Žabky - dist.výuka máte přidané další téma a pracovní listy na týden 8.3. - 12.3.2021.

Třída Sluníčka

Milé děti, v záložce Sluníčka - "Zaháníme nudu" jsem Vám také nechala vzkaz.

Vaše druhá paní učitelka Dáša S.

Třída Motýlci

Milé děti,

v záložce Motýlci, jsem Vám nechala vzkaz a náměty na zkrácení dlouhých chvil.

Moc Vás zdravím, Paní učitelka Iva

Třída Sluníčka

Milé děti,

v záložce Sluníčka Vám také nechala vzkaz.

Vaše paní učitelka Dáša

Třída Žabky - povinné distanční vzdělávání

Důležitá informace pro rodiče dětí ze třídy Žabky - vzdělávání je povinné. Od 2. 3. 2021 bude na našich webových stránkách vytvořená sekce předškolní vzdělávání, kde naleznete pracovní listy na celý týden - distanční výuka. Žádáme Vás proto o spolupráci.

Vyplněné úkoly si zakládejte, vyžádáme si ji při znovuotevření MŠ a založíme dětem do portfolia.

**************************************

Strava a stravování v době uzavření MŠ

Strava Vám bude automaticky odhlášena.

Vážení zákonní zástupci,

naše mateřská škola není z organizačně technických důvodů schopna stravování zabezpečit (o stravu měli zájem 3 zákonní zástupci/děti), proto po dobu uzavření naší mateřské školy bude stravování přerušeno.

**************************************

Informace o nároku na ošetřovné pro rodiče v době uzavření MŠ

Rodiče, kteří budou muset zůstat doma se svými dětmi, musí v první řadě standardně informovat zaměstnavatele, např. telefonicky, e-mailem, apod. o vzniku překážky v práci na straně zaměstnance, kterou je potřeba péče o dítě z důvodu uzavření mateřské školy.

Potvrzení o uzavření školy není potřeba žádat. Rodič, si požádá o ošetřovné tím, že vyplní formulář k čerpání OČR (Žádost o ošetřovné při péči o dítě za kalendářní měsíc, ve kterém bylo uzavřeno výchovné zařízení (škola) čí jeho část).